Komunikaty

• emo
    • PIAST - BRDA PRZECHLEWO
    • NIEDZIELA 31 SIERPNIA 2014 r. ZBIÓRKA PRZED MECZEM -GODZINA 15.00 Kadra : 1.Adamczyk 2.Badyan 3.Bednarek 4.Czarnowski 5.Cyzman 6.Duraj 7.Kolter 8.Maślanyk 9.Pencarski 10.Paciorek 11.Szeliga 12.Świadek 13.Wójcik B. 14.Wójcik J. 15.Wegner 16.Urbaniak 17.Zachajczuk
    • Ostatni post dodał zbyszek
    • 19:36 28 Sie , 2014

Więcej Tematów »

Aktualności
Lipczynianka Lipnica - Piast 1 :1 Drukuj

Zespół Piasta przywiózł z Lipnicy tylko remis.

Apetyty kibiców i samych zawodników przed meczem w Lipnicy były rozbudzone po tym jak, w ostatniej kolejce "Lipczynianka" doznała wysokiej porażki w Debrznie. Rzeczywistość okazała się inna. Przeciwnicy do meczu podeszli z podwójnym zaangażowaniem, chcą zmazać blamaż z Debrzna. Drużyna z Lipnicy uszczelniła 5 a czasami 6 zawodnikami linię obrony i szukała gry długą piłką.

Około 40 minuty sędzia dopatrzył się ręki u Pawła Maślanyka w polu karnym i wskazał na wapno (decyzja sędziego delikatnie mówiąc była problematyczna). Zawodnik z Lipnicy zamienił rzut karny na bramkę - 1 : 0.

Po przerwie obraz gry Piasta uległ zmianie. Zaczęliśmy grać bokami co przekładało się na sytuacje bramkowe. W 57 minucie w polu karnym zostaje faulowany Mateusz Pencarski i otrzymaliśmy "jedenastkę". Strzał Łukasza Czarnowskiego broni bramkarz. Po zamieszaniu przy dobitce tego strzału obrońca przeciwników dotyka piłkę ręką i sędzia dyktuje drugi rzut karny. Tym razem Bartek Urbaniak zdobywa oczekiwanego gola - 1 : 1.

Swoje szanse na zdobycie bramki mieli jeszcze Czarnowski, Pencarski, Bednarek, Maślanyk, Urbaniak - jednak nie udało się im zamienić wynik.

Skład Piasta: Paciorek - Wójcik B, Maślanyk, Badyan, Adamczyk - Zachajczuk (Szeliga 69'), Cyzman (Pencarski 46'),Kolter (Duraj 88') - Czarnowski, Urbaniak (Wójcik J 88'").

Bramki - Urbaniak Bartosz - 1

Kartki - Czarnowski - żółta, Kolter - żółta, Pencarski - żółta, Bednarek - żółta, Zachajczuk - żółta.

BADANIA LEKARSKIE Drukuj

Jutro tj. w środę 27 sierpnia 2014 roku o godzinie 8.00 w budynku OSiR przy ul. Szkolnej 1 odbędą się badania lekarskie dla grup juniorskich MKS Piast Człuchów.

Zawodnicy zespołów juniora B, juniora C i juniora E1 - obecność obowiązkowa !!!

Brak aktualnych badań lekarskich skutkuje nie dopuszczeniem przez sędziego do zawodów sportowych.

PIAST - DIAMENT Trzebielino Drukuj

Pierwsze zwycięstwo Piasta w tym sezonie. Dużej cierpliwości trzeba było przy oglądaniu tego meczu.

Przeciwnik zaskoczył naszą drużynę po rozegraniu stałego fragmentu już w 6 minucie ( zrobiło się 0:1).

Zespół Piasta ruszył do odrabiania strat. Po jednej z akcji w polu karnym został faulowany Arek Zachajczuk i sędzia wskazał na rzut karny. Skutecznie wykorzystał go Łukasz Czarnowski (1:1)

W drugiej połowie po około 8 minutach doszło do przewinienia w polu karnym naszego zespołu i  Diament otrzymał rzut karny, wykorzystując "jedenastkę" (2 - 1 dla przeciwnika).

5 minut później "Heniu" precyzyjnym strzałem z rzuty wolnego doprowadził do wyniku 2 : 2.

Od tej pory nasz zespół zaczął atakować ale niestety  bił głową w mur nie wykorzystując nadarzających się okazji do zdobycia bramki.  W doliczonym czasie Bartek Wójcik dał zwycięstwo Piastowi strzałem z głowy po rozegraniu stałego fragmentu przez Andrzeja Badyana ( 93 minuta).

Skład drużyny: Paciorek - Wójcik B, Badyan, Maślanyk, Adamczyk, - Bednarek (Pencarski 63'), Cyzman (Świadek 60'), Kolter, Zachajczuk (Szeliga 78') - Czarnowski, Urbaniak.

Bramki - Czarnowski - 2, Wójcik B. - 1

Kartki - Kolter (żółta), Paciorek (żółta).

MKS DEBRZNO - PIAST 3 : 2 Drukuj

Niestety, nie udała się inauguracja nowego sezonu naszej drużynie. Do 63' prowadziliśmy 2 : 0 po strzałach Czarnowskiego (39') i Urbaniaka (55'). W 63' minucie straciliśmy bramkę na 2:1. Od tej pory drużyna Piasta stanęła i przez 15 minut nie potrafiła zagrozić przeciwnikowi. MKS skrzętnie wykorzystał nasze niezdecydowanie i strzelił kolejne 2 bramki. W końcówce próbowaliśmy odrobić straty ale bez skutecznie.

Skład Piasta - Paciorek - Wójcik B., Badyan, Maślanyk, Adamczyk - Pencarski (Duraj 65''), Kolter (Świadek 70'), Bednarek, Zachajczuk (Szeliga 80') - Czarnowski, Urbaniak (Wójcik J. 78').

Bramki - Urbaniak - 1, Czarnowski - 1

GRUPA JUNIORA "E" - rozpoczyna treningi. Drukuj

Po wakacyjnej przerwie wznawia treningi grupa juniora "E" MKS Piast Człuchów.

Pierwszy trening odbędzie się 19.08.2014 r. o godzinie 16.00 - boisko Sp NR 1 w Człuchowie.

Proszę o przyniesienie 2 zdjęć legitymacyjnych.

W związku z tym, że już 6 września 2014 r ruszają rozgrywki mile widziana obecność rodziców lub kontakt telefoniczny.

TRENER ŁUKASZ BEDNAREK - 519782095

Junior C - Sparing z Chojniczanka Chojnice Drukuj

Zbiórka godz. 15.40, 13 Sierpien 2014 (Sroda) OSIR !!!

Początek meczu godz. 17.00 Chojnice.

Przypominam o zabraniu ochraniaczy i dokumentu tożsamości ze zdjęciem !!!

W razie nieobecności, proszę jak najszybciej zgłosić to do trenera, Dowksza Piotr

Sparing nr 4 - Tęcza Brusy : Piast Drukuj

Wynik spotkania  - 5 : 3 dla naszej drużyny (do przerwy 2 : 2)

Przeciwnik z Brus to zespół gdańskiej A klasy grupa III - w sezonie 2013/2014 zakończył rozgrywki na 4 miejscu.

Bramki zdobyli : Pencarski Mateusz 2, Czarnowski Łukasz 1, Adamczyk Bartosz 1, Wójcik Jarosław 1

Skład Piasta : Paciorek - Wójcik B. Badyan, Maślanyk, Adamczyk, Bednarek - Kolter, Czarnowski - Pencarski, Urbaniak, Zachajczuk. Ponadto wystąpili Wójcik J. i Dudzic.

Terminarz Rozgrywek - Słupsk: C1 Trampkarz Grupa II Drukuj

Terminarz Rozgrywek - Słupsk: C1 Trampkarz Grupa II

Więcej…

Letni okres przygotowawczy – Junior „C” Piast Człuchów !!! Drukuj

Informacja -

Letni okres przygotowawczy – Junior „C” Piast Człuchów !!! (Również zawodnicy z rocznika 1999)

Treningi będą odbywać się w następujące dni tygodnia: wtorek, środa, czwartek. Plan treningowy na najbliższy tydzień:

Więcej…

Sparing nr 3 - Borowiak Czersk : Piast Drukuj

Tym razem w Czersku na remis - 2 : 2

Część zawodników ze względu na obowiązki służbowe, osobiste oraz kontuzje nie mogła wziąć udziału w wyjazdowym meczu z Borowiakiem Czersk. Zespół Piasta musiał bez rezerwowych rozegrać mecz.

Bramki zdobyli : Urbaniak Bartosz i Maślanyk Paweł.

Skład drużyny : Rafalski - Wójcik, Badyan, Maślanyk, Adamczyk,Bednarek, Gudzio, Kolter, Duraj, Urbaniak, Wójcik J.