• 18:54 18 Paź , 2014

Więcej Tematów »

Aktualności
KOMPLET PUNKTÓW W BORZYTUCHOMIU Drukuj

Trwa dobra passa Piasta. Zwycięstwo 3 : 0 w Borzytuchomiu to już 10 mecz z rzędu bez porażki w tej rundzie (mowa oczywiście o meczach ligowych).

Początek meczu zdecydowanie dla gospodarzy. Już po pierwszej akcji mogliśmy przegrywać. Im dalej w mecz gra zaczynała się wyrównywać i to Piast był groźniejszy w swoich akcjach.

Po przerwie swoje 10 minut miał Mateusz Pencarski, który dwukrotnie umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Trzecią bramkę dorzucił Łukasz Czarnowski po ładnej akcji całego zespołu i doskonałej asyście Bartka Urbaniaka.

Do końca meczu przeciwnik szukał swoich sytuacji ale bez skutecznie. My mieliśmy jeszcze dwie doskonałe autorstwa Pencarskiego i Szeligi - jednak nie wykorzystane.

Skład Piasta: Paciorek - Wójcik B. Cyzman (Michnowicz 78'), Badyan, Zachajczuk - Bednarek (68' Szeliga), Kolter, Świadek, Pencarski (Duraj 73') - Urbaniak, Czarnowski (Adamczyk 81')

Bramki: Mateusz Pencarski - 2, Łukasz Czarnowski - 1

Kartki: Świadek - żółta, Wójcik B. - żółta

KADRA Junior B: Piast Człuchów - Chojniczanka Chojnice Drukuj

Zbiórka godz. 10.00, 19 Październik 2014 (Niedziela) OSIR !!!

Początek meczu godz. 11.00 Człuchów.

Przypominam o zabraniu ochraniaczy i dokumentu tożsamości ze zdjęciem !!!

W razie nieobecności, proszę jak najszybciej zgłosić to do trenera, Dowksza Piotr: 666608544

Więcej…

KADRA Junior C: Start Miastko - Piast Człuchów Drukuj

Zbiórka godz. 09.15, 18 Październik 2014 (Sobota) OSIR !!!

Początek meczu godz. 11.00 Miastko.

Więcej…

OSTRE STRZELANIE W DEBRZNIE Drukuj

Aż 11 bramek padło na stadionie miejski w Debrznie.

Do przerwy schodziliśmy do szatni prowadząc 3 : 2. W drugiej połowie zawodnicy MKS- u nie mając nic do stracenia ruszyli do odrabiania strat. Udało się im strzelić aż 4 bramki przy naszych 2 odpowiedziach.

Końcowy wynik to 6 : 5 dla MKS Debrzno.

Skład Piasta: Paciorek - Bednarek, Wójcik B. Badyan, Maślanyk - Duraj (Wegner 46'), Cyzman (Wójcik J. 46'), Kolter, Szeliga (Didzic 80') - Świadek, Urbaniak

Bramki: Duraj, Urbaniak, Szeliga, Badyan (karny), Świadek.

Kartki: Wójcik B - 2 żółte, Bednarek - żółta, Kolter - żółta, Świadek - żółta, Badyan - żółta.

Z "KAROLEM" PĘPLINO ZA 3 PKT Drukuj

W kolejnym meczu u siebie zespół Piasta zdobył cenne trzy punkty zwyciężając, zawsze groźny zespół z Pęplina.

W pierwszej połowie przeciwnik celowo oddał nam inicjatywę szukając swojej szansy w kontrataku. Seniorzy Piasta grali zbyt wolno, pomijając boczne sektory boiska. Jedynie stałe fragmenty gry przynosiły zagrożenie pod bramką przeciwnika.

W drugiej połowie gra się otworzyła. Oba zespoły zagrały bardziej ofensywnie co stwarzało sytuacje podbramkowe w obu polach karnych. Nasz zespół zaczął grać skrzydłami. Wprowadziło to chaos i zamieszanie  w szeregach obronnych przeciwnika i zagrożenie ich bramki.

Bramkę na wagę 3 pkt. zdobył Łukasz Czarnowski pięknym strzałem z 22 metrów po rzucie wolnym.

Piłkarze "Karola" przyspieszyli i rzucili się do odrabiania strat. Udało się im strzelić bramkę ale sędzia zawodów dopatrzył się spalonego. My kilkakrotnie bardzo groźnie wyprowadzaliśmy kontry w których zabrakło zimnej krwi lub odrobiny kolektywności i podania do partnera znajdującego się w lepszej pozycji.

Skład Piasta: Paciorek - Zachajczuk, Badyan, Maślanyk, Wójcik B. - Pencarski (Michnowicz 55'), Kolter, Świadek (Cyzman 88'), Bednarek (Duraj 46') - Czarnowski (Adamczyk 79'), Urbaniak

Bramki: Łukasz Czarnowski - 1

Kartki: Zachajczuk - żółta, Urbaniak - żółta, Świadek - żółta

KADRA Junior B: Lipniczanka Lipnica - Piast Człuchów Drukuj

KADRA Junior B: Lipniczanka Lipnica - Piast Człuchów

Zbiórka godz. 13.00, 12 Październik 2014 (Niedziela) OSIR !!!

Początek meczu godz. 15.00 Lipnica.

Więcej…

TYM RAZEM 3 PKT NA WYJEŹDZIE Drukuj

Sobotnie popołudnie było szczęśliwe dla drużyny seniorów , która wygrała ze Spartą Sycewice - 5 : 2. Było to pierwsze zwycięstwo na wyjeździe w tym sezonie.

Pierwsza minuta meczu należała do gospodarzy kiedy już w 26 sekundzie, po błędzie w obronie zawodnik Sparty umieścił piłkę w naszej bramce. Ale były to złe początki dobrego.

W drugiej połowie dołożyliśmy jeszcze trzy bramki, autorstwa Łukasza Czarnowskiego, Konrada Michnowicza i Michała Duraja. Przeciwnik zdołał tylko raz odpowiedzieć strzelając bramkę na 3 - 2.

Skład zespołu: Paciorek - Zachajczuk, Badyan, Maslanyk, Wójcik B. - Pencarski (Michnowicz 60'), Świadek, Kolter (Duraj 46'), Bednarek (Cyzman 60') - Urbaniak (Wójcik J), Czarnowski

Bramki: Urbaniak - 2, Czarnowski, Duraj, Michnowicz.

Kartki: Urbaniak Bartosz - żółta

TRZY PUNKTY W CZŁUCHOWIE Drukuj

Dzisiejszy mecz przy szkolnej zakończył się wysoka wygraną Piasta nad Skotawią Dębnica Kaszubska w stosunku 8 : 1

Fakt, że przeciwnik przyjechał w 10 zawodników trochę ułatwił naszej drużynie rozegranie meczu. Ale z drugiej strony trudno do końca być skoncentrowanym wiedząc, że gra się w przewadze od początku spotkania. Tym bardziej podziękowania dla zawodników Piasta za ambitną grę  i pełne zaangażowanie. Szkoda tylko nie wykorzystanych seryjnie sytuacji bramkowych bo można było wygrać jeszcze wyżej.

Skład Piasta: Paciorek - Wójcik B. Badyan, Maślanyk, Zachajczuk - Duraj (Szeliga 58'), Cyzman (Czarnowski 46'), Kolter, Michnowicz (Adamczyk 46') - Świadek, Urbaniak (Wójcik J. 72')

Bramki : Cyzman - 9', Duraj - 23', Maślanyk - 27', Urbaniak - 34' i 40', Czarnowski - 58' i 69', Badyan - 84' (karny).

Kartki: Zachajczuk Arkadiusz - żółta.

KADRA Junior B: Stegna Parchowo - Piast Człuchów Drukuj

Zbiórka godz. 09.50, 28 Wrzesień 2014 (Niedziela) OSIR !!!

Początek meczu godz. 12.00 Parchowo.

Więcej…

W PUCHARZE 6 BRAMEK I AWANS DO DALSZYCH ROZGRYWEK Drukuj

Dzisiejszy mecz o puchar Polski  II rundy Słupskiego Podokręgu pomiędzy drużynami MKS Piast Człuchów - Bytovia II Bytów zakończył się zwycięstwem drużyny Piasta w stosunku 6 : 1.

Skład drużyny: Paciorek - Zachajczuk, Badyan, Maslanyk, Michnowicz - Duraj (Dudzic 74'), Cyzman (Wójcik J. 59'), Bednarek, Wegner ( Kolter 46') - Świadek, Urbaniak

Bramki: Duraj - 18' i 49', Michnowicz 74' i 77', Wójcik J 64', Kolter 87'

Kartki: Maslanyk Paweł - żółta