Komunikaty

  • emo
  • PIAST - SWE POL LINK BRUSKOWO
  • ZBIÓRKA I WYJAZD NA MECZ - 7.45. KADRA: 1.Adamczyk 2.Badyan 3.Bednarek 4.Czarnowski 5.Cyzman 6.Duraj 7.Kolter 8.Maślanyk 9.Michnowicz 10.Paciorek 11.Pencarski 12.Wegner 13.Wójcik J 14.Wójcik B. 15.Urbaniak 16.Zachajczuk 17.Świadek 18.Szeliga
  • Ostatni post dodał zbyszek
  • 12:35 21 Lis , 2014
  • emo
  • NOWY PLAN TRENINGOWY
  • Trenujemy we wtorki i czwartki o godzinie 17.30. Orlik OSiR Człuchów
  • Ostatni post dodał zbyszek
  • 19:18 25 Paź , 2014

Więcej Tematów »


Aktualności
W MECZU NA SZCZYCIE - PIAST ZDOBYWA KOMPLET PKT. Drukuj

W czternastej kolejce Słupskiej Klasy Okręgowej, Piast podejmował 2 zespół ligi - Kaszubię Studzienice.

Od początku meczu nasz zespół wyszedł bardzo zdeterminowany i zmotywowany na zwycięstwo. Przeciwnik nie zostawał nam dłużny. Mądrze  rozgrywał piłkę w środku pola i szukał swoich szans w szybkich kontratakach. Jednak to my schodziliśmy na przerwę z dwu bramkowym prowadzeniem - w 9' Maciej Świadek i w 44' Błażej Kolter.

Druga połowa to trzy różne postawy naszego zespołu. Pierwsza to konsekwentna gra ukoronowana trzecią bramką - 60' bramka samobójcza. W 66' i 72' tracimy dwie bramki i był to okres bardzo chaotycznej gry. Nie umieliśmy skutecznie przerwać akcji Kaszubi a w ataku raził brak skuteczności nawet w sytuacjach 100%. W ostatnich 15 minutach inicjatywa wróciła do zawodników Piasta. W 81' wynik na 4 : 2 ustala Bartek Urbaniak po ładnej indywidualnej akcji Łukasza Czarnowskiego.

Skład Piasta: Paciorek - Wójcik B. Badyan, Maślanyk, Zachajczuk - Adamczyk (Pencarski 54') Kolter (Duraj 75'), Świadek, Bednarek (Michnowicz 54') - Czarnowski (Wegner 89'), Urbaniak

Bramki: Kolter Błazej - 1, Świadej Maciej - 1, Urbaniak Bartosz - 1, samobójcza -1

Kartki: Bednarek - , Adamczyk - , Maślanyk - 

 
DERBY Z CZARNYMI CZARNE DLA PIASTA Drukuj

 

W trzecich derbach - po porażce w Debrznie, remisie z Brdą w Człuchowie - przyszła pora na zwycięstwo w Czarnem.

Mecz miał dwa oblicza.

Pierwsza połowa zdecydowanie dla naszej drużyny. Już w 9 minucie po składnej akcji Cyzman - Adamczyk - Czarnowski, ten ostatni umieszcza piłkę w bramce gospodarzy. Na 2 : 0 w 39 minucie ładnym strzałem z głowy podwyższa Bartek Wójcik.

Po przerwie Czarni ruszyli do odrabiania strat. Piast umiejętnie się bronił i próbował wyprowadzać kontry. W 67 minucie po rozegraniu stałego fragmentu zespół Czarnych strzela kontaktową bramkę. Zaczęła się wymiana ciosów pod jedną i drugą bramką ale żadna z drużyn nie zdobyła upragnionej bramki.

Piast - Czarni 2 : 1

Skład Piasta: Paciorek - Wójcik B. Badyan, Maslanyk, Zachajczuk - Adamczyk, Cyzman (Szeliga 72'), Kolter, Bednarek - Czarnowski, Urbaniak

Bramki: Czarnowski Łukasz - 1, Wójcik Bartłomiej - 1

Kartki: Adamczyk , Bednarek  Cyzman 

 
POŻEGNANIE JACKA Drukuj

W niedzielę śmiercią tragiczną zginął Jacek Raźny, były zawodnik Biało-Niebieskich.

 

Jacek wracając z pracy po nocnej zmianie miał wypadek samochodowy. Prowadzony przez niego samochód uderzył w drzewo, a sam poszkodowany zginął na miejscu. Jacek przez wiele sezonów był zawodnikiem Piasta. Występował w zespołach juniorskich, a także w drużynie seniorów. Ostatnie pożegnanie Jacka odbędzie się w piątek o godzinie 12.00 w kościele Matki Bożej Królowej Polski (Osiedle Witosa).

 
OFICJALNE WYNIKI RUNDY JESIENNEJ - JUNIORA E - 1 Drukuj

Po rozegraniu pięciu turniejów najmłodszy zespół Piasta - grupa juniora E 1 - zakończył rundę jesienną.

Słupsk Okręgowy Związek Piłki Nożnej przedstawił oficjalne wyniki tej rundy:

Zespół Piasta  rozegrał 16 spotkań: wygrywając 9, remisując 3 i przegrywając 4. Z dorobkiem 30 pkt zajmuje II miejsce w tabeli grupy V ustępując miejsca AP Człuchów i wyprzedzając zespoły z Lipnicy, Wyczech i Rzeczenicy.

Trenerowi i zawodnikom gratulujemy udanego startu i życzymy dalszych sukcesów.

 

 
POGOŃ ZA ZWYCIĘSTWEM. Drukuj

W przenikającym zimnie i wietrze przyszło zmierzyć się przy szkolnej drużyną Piasta i Stali Jezierzyce.

Przeciwnicy od początku meczu nastawili się na murowanie dostępu do własnej bramki i szukania swojej szansy w kontratakach. Piast pomimo utrzymywania się dłużej przy piłce nie umiał stworzyć dogodnej sytuacji bramkowej. Po stałych fragmentach gry drogi do bramki nie znaleźli Czarnowski i Urbaniak.

W 36' drużyna Stali Jezierzyce znalazła się bodaj po raz drugi czy trzeci w naszym polu karnym i od razu skutecznie. Wykorzystała nie zdecydowanie w szeregach obronnych i wyszła na prowadzenie 1 : 0.

Podczas tej akcji kontuzji doznał B. Adamczyk, którego zastąpił M. Duraj. Zaraz po wejściu zaznaczył swoją obecność asystując przy wyrównującej bramce M. Świadka - 1 : 1

Druga połowa rozpoczęła się dobrze dla naszego zespołu. W 46' po ręce w polu karnym otrzymaliśmy rzut karny. Jednak tym razem A. Badyan przegrał pojedynek z bramkarzem. Szukaliśmy dalej swoich szans. Przeciwnik nie był nam dłużny i odważniej zaczął wyprowadzać kontrataki. Po jednej z takich akcji, kiedy to popełniliśmy błąd w środkowej części boiska i przy braku asekuracji w strefie obronnej Stal wychodzi po raz drugi w tym spotkaniu na prowadzenie - 2 : 1. Minutę po stracie bramki na boisko wchodzi K. Michnowicz, który podobnie jak M. Duraj w pierwszej połowie, od razu asystuje przy drugiej bramce dla Piast autorstwa M. Duraja - 2 : 2. Konrad asystuje również przy zwycięskiej bramce dla nas, którą strzela Ł. Bednarek - 76' 3 : 2 (Łukasz tą bramką zrobił sobie wspaniały prezent urodzinowy).

Do końca meczu wynik nie uległ zmianie pomimo sytuacji bramkowych z obu stron.

Cenne zwycięstwo, które "rodziło się w bólach" : Piast - Stal Jezierzyce 3 : 2


Skład Piasta: Paciorek - adamczyk (Duraj 37'),  Badyan, Maślanyk, Zachajczuk - Bednarek, Świadek, Kolter, Pencarski (Michnowicz 64') - Czarnowski, Urbaniak

Bramki : Świadek - 1, Duraj - 1, Bednarek - 1

Kartki: Pencarski - Czarnowski - Adamczyk - Świadek - Kolter - Michnowicz - 

 
Kadra Junior B: Granit Koczała - Piast Człuchów Drukuj

Zbiórka godz. 09.30, 26 Październik 2014 (Niedziela) OSIR !!!

Początek meczu godz. 11.00 Koczała

Przypominam o zabraniu ochraniaczy i dokumentu tożsamości ze zdjęciem !!!

W razie nieobecności, proszę jak najszybciej zgłosić to do trenera, Dowksza Piotr: 666608544

 

Więcej…
 
KOMPLET PUNKTÓW W BORZYTUCHOMIU Drukuj

Trwa dobra passa Piasta. Zwycięstwo 3 : 0 w Borzytuchomiu to już 10 mecz z rzędu bez porażki w tej rundzie (mowa oczywiście o meczach ligowych).

Początek meczu zdecydowanie dla gospodarzy. Już po pierwszej akcji mogliśmy przegrywać. Im dalej w mecz gra zaczynała się wyrównywać i to Piast był groźniejszy w swoich akcjach.

Po przerwie swoje 10 minut miał Mateusz Pencarski, który dwukrotnie umieścił piłkę w bramce przeciwnika. Trzecią bramkę dorzucił Łukasz Czarnowski po ładnej akcji całego zespołu i doskonałej asyście Bartka Urbaniaka.

Do końca meczu przeciwnik szukał swoich sytuacji ale bez skutecznie. My mieliśmy jeszcze dwie doskonałe autorstwa Pencarskiego i Szeligi - jednak nie wykorzystane.

Skład Piasta: Paciorek - Wójcik B. Cyzman (Michnowicz 78'), Badyan, Zachajczuk - Bednarek (68' Szeliga), Kolter, Świadek, Pencarski (Duraj 73') - Urbaniak, Czarnowski (Adamczyk 81')

Bramki: Mateusz Pencarski - 2, Łukasz Czarnowski - 1

Kartki: Świadek - żółta, Wójcik B. - żółta

 
KADRA Junior B: Piast Człuchów - Chojniczanka Chojnice Drukuj

Zbiórka godz. 10.00, 19 Październik 2014 (Niedziela) OSIR !!!

Początek meczu godz. 11.00 Człuchów.

Przypominam o zabraniu ochraniaczy i dokumentu tożsamości ze zdjęciem !!!

W razie nieobecności, proszę jak najszybciej zgłosić to do trenera, Dowksza Piotr: 666608544

Więcej…
 
KADRA Junior C: Start Miastko - Piast Człuchów Drukuj

Zbiórka godz. 09.15, 18 Październik 2014 (Sobota) OSIR !!!

Początek meczu godz. 11.00 Miastko.

Przypominam o zabraniu ochraniaczy i dokumentu tożsamości ze zdjęciem !!!

W razie nieobecności, proszę jak najszybciej zgłosić to do trenera, Dowksza Piotr: 666608544

Więcej…
 
OSTRE STRZELANIE W DEBRZNIE Drukuj

Aż 11 bramek padło na stadionie miejski w Debrznie.

Do przerwy schodziliśmy do szatni prowadząc 3 : 2. W drugiej połowie zawodnicy MKS- u nie mając nic do stracenia ruszyli do odrabiania strat. Udało się im strzelić aż 4 bramki przy naszych 2 odpowiedziach.

Końcowy wynik to 6 : 5 dla MKS Debrzno.

Skład Piasta: Paciorek - Bednarek, Wójcik B. Badyan, Maślanyk - Duraj (Wegner 46'), Cyzman (Wójcik J. 46'), Kolter, Szeliga (Didzic 80') - Świadek, Urbaniak

Bramki: Duraj, Urbaniak, Szeliga, Badyan (karny), Świadek.

Kartki: Wójcik B - 2 żółte, Bednarek - żółta, Kolter - żółta, Świadek - żółta, Badyan - żółta.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 56
Copyright © 2014 Piast Człuchów - Bądźmy Biało-Niebiescy!!!. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
 
Najlepszy Internet

Tabela ligi

V liga 2014/2015

FORUM-Najnowsze Posty