Plan sparingów - lato 2010 Drukuj

Na pierwszym treningu został przedstawiony plan sparingów w okresie przygotowawczym. W czasie trzech tygodni nasi zawodnicy zagrają 7 spotkań. Ostatni sprawdzian rozegrany zostanie tydzień przed rozpoczęciem ligi.

Więcej…
 
Sprostowanie OZPN Drukuj

W związku z nieprawdziwymi informacjami, które rozpowszechnia prezes klubu Murkam Przodkowo p. Henryk Jaskólski w wypowiedzi dla Dziennika Bałtyckiego w artykule pt. "Koral Dębnica i Piast Człuchów się utrzymają, bo Murkam Przodkowo nie odwoła się od walkowera?" - (link) Pomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że wpłata za żółte kartki zawodnika Przemysława Kostucha została zlecona w dniu 30.06.2010 (środa - mecz z Koralem został rozegrany w dniu 26.06.2010) i tego samego dnia została zaksięgowana na koncie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, o czym świadczą dokumenty bankowe.

Więcej…
 
Diament Trzebielino - Piast Człuchów 0:4 (0:2) Drukuj

BRAMKI:
0:1 Maciej Świadek
0:2 Maciej Świadek
0:3 Maciej Sikorski
0:4 Bartosz Klimowicz

PIAST:
Rafalski, Wójcik, Malinowski, Przyszlak (Kałdowski), Łukaszuk, Świadek, Grzonka, Klimowicz (Jarkowski), Czarnowski (Trocki), Sikorski (Bojk)

 
Jantar Ustka - Piast Człuchów 0:0 Drukuj

PIAST:
Rafalski, Malinowski, Wójcik, Kloskowski, Przyszlak, Grzonka, Świadek (Kałdowski), Czarnowski (Adamczyk), Klimowicz, Trocki, Sikorski.
na ławce: Jarkowski

 
Otwarty Zarząd !!! Drukuj

We wtorek 29 czerwca 2010 r. odbędzie się posiedzenie zarządu klubu KS PIAST Człuchów. Prosimy wszystkich, którzy mają coś konstruktywnego do powiedzenia o przybycie do siedziby klubu w budynku OSIR o godz. 20.00. Mamy nadzieję, że przybędą ci wszyscy, którzy nas tak zawzięcie krytykują za niespełna 4 miesięczną pracę i wskażą drogę prawidłowego działania. Na tym posiedzeniu mają zostać podjęte decyzje związane z przyszłością klubu, drużyn i władz.

Krzysztof Stadnik

 
Walkower dla Korala ? Drukuj

Na posiedzeniu Wydziału Gier i Ewidencji w dniu 1.07.2010 podjęto następujące decyzje:

1. Walkowery:

IV-154 Koral Dębnica - Murkam Przodkowo 3:0 nieuprawniony zawodnik (Przemysław Kostuch - brak wpłaty w terminie za 6 żółtych kartek)

Po uprawomocnieniu się decyzji o walkowerze oraz po zweryfikowaniu niższych klas zostaną podane informacje o awansach i spadkach w poszczególnych ligach.

(źródło : pomorski-zpn.pl)

 
Zostajemy w okręgówce Drukuj

Dobre wieści docierały do nas już od tygodnia. Woleliśmy jednak poczekać na oficjalne stanowisko związkowych władz. Szczęście Korala Dębnica stało się również naszą radością. Dębniczanie zostają w IV lidze, co nam pozwala zachować piątoligowy byt.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 następna > ostatnia >>

Copyright © 2017 Piast Agrochem Człuchów - Bądźmy Biało-Niebiescy!!!. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.