Tabela i wyniki kolejek

 
Dziennik Człuchowski: PZPN potwierdził: Koral Dębnica i Piast Człuchów utrzymały się w swoich ligach Drukuj

To już pewne. Koral Dębnica utrzymał się w czwartej lidze, a Piast Człuchów jednak nie spada ze Słupskiej Klasy Okręgowej. W obu klubach już myślą o nowym sezonie.

Więcej…
 
"Zostań członkiem Klubu 100" !!! Drukuj

"Klub 1oo" MKS PIAST CZŁUCHÓW jest nieformalną strukturą, która ma na celu pozyskiwanie środków na utrzymanie drużyny seniorów oraz drużyn młodzieżowych. „Klub 1oo” zrzesza osoby prywatne i firmy pragnące - na miarę swoich możliwości finansowych – wesprzeć działalność stowarzyszenia. Aby stać się członkiem „Klubu 100”, należy wspierać MKS PIAST regularnymi, miesięcznymi składkami – wpłatami na konto klubu.

Więcej…
 
Plan sparingów - lato 2010 Drukuj

Na pierwszym treningu został przedstawiony plan sparingów w okresie przygotowawczym. W czasie trzech tygodni nasi zawodnicy zagrają 7 spotkań. Ostatni sprawdzian rozegrany zostanie tydzień przed rozpoczęciem ligi.

Więcej…
 
Sprostowanie OZPN Drukuj

W związku z nieprawdziwymi informacjami, które rozpowszechnia prezes klubu Murkam Przodkowo p. Henryk Jaskólski w wypowiedzi dla Dziennika Bałtyckiego w artykule pt. "Koral Dębnica i Piast Człuchów się utrzymają, bo Murkam Przodkowo nie odwoła się od walkowera?" - (link) Pomorski Związek Piłki Nożnej informuje, że wpłata za żółte kartki zawodnika Przemysława Kostucha została zlecona w dniu 30.06.2010 (środa - mecz z Koralem został rozegrany w dniu 26.06.2010) i tego samego dnia została zaksięgowana na koncie Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, o czym świadczą dokumenty bankowe.

Więcej…
 
Diament Trzebielino - Piast Człuchów 0:4 (0:2) Drukuj

BRAMKI:
0:1 Maciej Świadek
0:2 Maciej Świadek
0:3 Maciej Sikorski
0:4 Bartosz Klimowicz

PIAST:
Rafalski, Wójcik, Malinowski, Przyszlak (Kałdowski), Łukaszuk, Świadek, Grzonka, Klimowicz (Jarkowski), Czarnowski (Trocki), Sikorski (Bojk)

 
Jantar Ustka - Piast Człuchów 0:0 Drukuj

PIAST:
Rafalski, Malinowski, Wójcik, Kloskowski, Przyszlak, Grzonka, Świadek (Kałdowski), Czarnowski (Adamczyk), Klimowicz, Trocki, Sikorski.
na ławce: Jarkowski

 
Otwarty Zarząd !!! Drukuj

We wtorek 29 czerwca 2010 r. odbędzie się posiedzenie zarządu klubu KS PIAST Człuchów. Prosimy wszystkich, którzy mają coś konstruktywnego do powiedzenia o przybycie do siedziby klubu w budynku OSIR o godz. 20.00. Mamy nadzieję, że przybędą ci wszyscy, którzy nas tak zawzięcie krytykują za niespełna 4 miesięczną pracę i wskażą drogę prawidłowego działania. Na tym posiedzeniu mają zostać podjęte decyzje związane z przyszłością klubu, drużyn i władz.

Krzysztof Stadnik

 
Walkower dla Korala ? Drukuj

Na posiedzeniu Wydziału Gier i Ewidencji w dniu 1.07.2010 podjęto następujące decyzje:

1. Walkowery:

IV-154 Koral Dębnica - Murkam Przodkowo 3:0 nieuprawniony zawodnik (Przemysław Kostuch - brak wpłaty w terminie za 6 żółtych kartek)

Po uprawomocnieniu się decyzji o walkowerze oraz po zweryfikowaniu niższych klas zostaną podane informacje o awansach i spadkach w poszczególnych ligach.

(źródło : pomorski-zpn.pl)

 
Zostajemy w okręgówce Drukuj

Dobre wieści docierały do nas już od tygodnia. Woleliśmy jednak poczekać na oficjalne stanowisko związkowych władz. Szczęście Korala Dębnica stało się również naszą radością. Dębniczanie zostają w IV lidze, co nam pozwala zachować piątoligowy byt.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 31 32 33 34 35 36 następna > ostatnia >>

Copyright © 2018 Piast Agrochem Człuchów - Bądźmy Biało-Niebiescy!!!. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.