Tabela i wyniki kolejek

 
Podsumowanie sezonu 2013/14 -Seniorzy Drukuj

Podopieczni Zbigniewa Cyzmana po roku gry na szczeblu czwartoligowym z hukiem spadają do Słupskiej Klasy Okręgowej. Zmiany kadrowe przed sezonem 2013/14 w głównej mierze doprowadziły do tego, że skład który był już wykrystalizowany trzeba było budować od nowa. Po rundzie jesiennej ,gdy dorobek punktowy wskazywał ,że utrzymanie jest już raczej niemożliwe Zarząd podjął odważną decyzję rezygnując z zawodników wypożyczonych (Dorawa, Kaźmierczak, Łacko) zastępując ich zawodnikami Juniora A i B (Dominik Cieślik, Kacper Długosz, Patryk Krzoska, Michał Duraj, Błażej Kolter, Karol Lubiński).

W IV lidze R-GOL.com rywalizowało 18 zespołów. Biało-niebiescy odnieśli w 34 meczach 3 zwycięstwa, 4 remisy i aż 27 porażek plasując się na koniec sezonu na przedostatnim miejscu z dorobkiem 13 punktów oraz bilansem bramkowym 45-133.

Najlepszym strzelcem zespołu został Łukasz Czarnowski -16 goli. Ponadto bramki strzelali: Paweł Podgórski- 5, Mateusz Pencarski- 4, Paweł Łacko- 3, Mariusz Kaźmierczak, Błażej Kolter, Maciej Świadek, Bartłomiej Wójcik, Jarosław Wójcik- 2, Zbigniew Cyzman, Michał Duraj, Robert Grzonka, Bartłomiej Urbaniak, Arkadiusz Zachajczuk, Przemysław Dorawa, samobójcza-1

 
Copyright © 2018 Piast Agrochem Człuchów - Bądźmy Biało-Niebiescy!!!. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.