Tabela i wyniki kolejek

 
W nowym budynku Piasta będą za małe szatnie Drukuj

W Tygodniku Człuchowskim z dnia 12 czerwca 2014 roku nr24/163 ukazał się artykuł pod tytułem ,,Kilkaset tysięcy wydadzą bez rozsądku? W szatniach będzie ciasno"

,,Wkrótce zaczną rosnąć mury budynku na stadionie w Człuchowie. Piłkarze i trenerzy Piasta Człuchów, którzy będą z niego korzystać, pytają dlaczego w 200 metrowym obiekcie szatnie mają mieć tylko po 15 metrów kwadratowych powierzchni? - Będziemy wchodzić sobie na głowę. Tam musi się zmieścić 20 chłopa na raz- mówią"

,, Obiekt stanie za trybuną od strony ul.Kasztanowej. Na parterze mają się znależć dwie szatnie z umywalniami, pokój sędziego, pomieszczenie spikera (od administratora strony- czemu na parterze ,a nie na piętrze by mieć lepszy widok przy komentowaniu) czy schowek na sprzęt. Na piętrze będzie 72-metrowa sala konferencyjna z zapleczem kuchennym i toaletami..." (od administratora strony- nie lepiej zwiększyć szatnie , lub stworzyć zamiast 1 to 2 pomieszczenia?- np. na dole zrobić 1 szatnie dla przyjezdnych, u góry dla Piasta)

,, Dla porównania oddany do użytku w 2011 roku budynek na stadionie w Debrznie ma dwie szatnie o powierzchni 34,2 metra oraz 30,5 metra, do których trzeba doliczyć umywalnie- odpowiednio 16,2 oraz 15,5 metra. "

,,Nie rozumiem dlaczego w nowym budynku nie będzie więcej miejsca. Optymalne są takie szatnie jak w Debrznie. Zastanawia mnie też po co i dla kogo u nas zostanie urządzona sala konferencyjna?- dopytuje jeden z trenerów."

Miejmy nadzieję ,że osoby odpowiedzialne za ten projekt wprowadzą odpowiednie zmiany by obiekt nie tylko był ładny z wyglądu ale przede wszystkim FUNKCJONALNY !!!

Cały artykuł można przeczytać w Tygodniku Człuchowskim z 12 czerwca 2014 roku nr 24/163 na stronie 4.

 
Copyright © 2018 Piast Agrochem Człuchów - Bądźmy Biało-Niebiescy!!!. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.