Tabela i wyniki kolejek

 
Warunki założenia konta w serwisie Drukuj

Zakładając konto akceptujesz poniższe warunki:

Korzystający z portalu są bezpośrednio odpowiedzialni za własne działania i mogą być za nie pociągnięci do odpowiedzialności.

Użytkownik po zarejestrowaniu odpowiada za każde zawinione przez niego działanie lub zaniechanie, które umożliwiło bezprawne używanie jego konta przez inne osoby. Użytkownik zobowiązuje się hasła dostępu trzymać w tajemnicy i nie udostępniać ich innym. O fakcie, iż jego hasło znane jest osobie trzeciej, użytkownik musi niezwłocznie powiadomić administratora serwisu.

Użytkownik zobowiązuje się także do używania treści i usług serwisu w sposób zgodny z obowiązującym prawem polskim i międzynarodowym.

W szczególności użytkownikowi nie wolno w ramach jego korzystania umieszczać treści lub zdjęć: pornograficznych, obraźliwych, wzywających do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym lub narodowym, propagujących przemoc, uznawanych powszechnie za naganne moralnie a także naruszających prawa osób trzecich, w tym dóbr osobistych czy też praw autorskich oraz nakłaniających do popełniania czynów karalnych. Należy tu także brać pod uwagę przepisy prawne odnoszące się do nieletnich.

Powyższe zobowiązania użytkownika dotyczą również treści i zdjęć, osiągalnych przez zamieszczone przez użytkownika odsyłacze.

Działalność użytkownika , która poprzez formę, treść lub zamierzony cel jest sprzeczna z przepisami ustaw, zasadami współżycia społecznego lub narusza prawa osób trzecich, będzie ścigana na drodze karno- i cywilnoprawnej. Umieszczanie w serwisie przedruków z innych źródeł bez zgody ich autora jest zakazane.

Odpowiedzialność cywilno-karna grozi również za korzystanie z serwisu w sposób powodujący techniczne utrudnienia lub wrecz uniemożliwiające funkcjonowanie stron i serwisów portalu (n.p: Wirusy, Spaming, Fishing etc.).

Wykorzystywanie tekstów i usług serwisu do celów komercyjnych jest zakazane.

 
Copyright © 2018 Piast Agrochem Człuchów - Bądźmy Biało-Niebiescy!!!. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.