Tabela i wyniki kolejek

 
Biznes Partner Klub Drukuj

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Klubu Sportowego Piast Człuchów w zakresie współpracy na rundę wiosenną 2009.

Chcemy być silnym klubem, skupiającym lokalne przedsiębiorstwa oraz osoby prywatne, które poprzez partnerską współpracę w obszarzebiznesowym i społecznym będą wspierały rozwój człuchowskiego sportu.

Piast Człuchów to nie tylko pierwsza drużyna, to również szeroko zakrojona działalność na rzecz szkolenia młodzieży. Pod skrzydłami klubu trenują dziesiątki chłopców, marzących o karierze piłkarskiej. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy wielu firm, w niedalekiej przyszłości będziemy mogli naszych wychowanków zobaczyć na boisku, prowadzących pierwszą drużynę Piasta do kolejnych zwycięstw. Chcielibyśmy aby mecze naszego klubu oglądały całe rodziny, a uprawianie sportu było dla młodych ludzi sposobem na pożyteczne spędzanie wolnego czasu.

Zachęcamy Państwa do reklamowania swojej firmy, a zarazem sponsorowania człuchowskiej piłki nożnej - najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie. Niech ambicją mieszkańców Człuchowa stanie się wielki Piast Człuchów grający o coraz wyższe piłkarskie zaszczyty!

Zapraszamy Państwa na mecze naszej drużyny, a możliwości reklamowania firmy i sponsoringu przedstawiamy poniżej

.

 
Copyright © 2018 Piast Agrochem Człuchów - Bądźmy Biało-Niebiescy!!!. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.